Adem Ljajić golom na debiju doneo pobedu fudbalerima Novog Pazara

NOVI PAZAR – Fudbaleri Novog Pazara pobedili su danas kod kuće Napredak u meču 7. kola Superlige Srbije rezultatom 2:1, a pobedonosni gol dao je debitant u dresu domaćina Adem Ljajić. Mitar Ergelaš je doveo doaćina u vođstvo u 11. minutu, ali je Uroš Ljubomirac golom u 57. minutu meč vratio u egal.

Ubrzo zatim je u igru ušao Ljajić, koji je u 64. minutu postigao lep gol udarcem sa više od 20 metara, za važnu pobedu Novog Pazara. Sejduba Suma je meč odgledao sa klupe domaćina. Trećom pobedom u sezoni, Novi Pazar je skočio do sedmog mesta, sa 10. bodova, dok je Napredak 13. sa sedam bodova. Novi Pazar u narednom golu ide u Lučane gde će gostovati Mladosti. Napredak u narednoj rundi dočekuje Čukarički, prenosi Tanjug.